Dziś jest wtorek, 28.09.2021, imieniny Luby, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » MKS wygrywa w II kolejce

MKS wygrywa w II kolejce

logo

Zwycięstwem 3:0 zakończył się wyjazdowy mecz MKS Malanów w III lidze WZPS siatkarzy. Nasi zawodnicy pewnie wygrali to spotkanie z zawodnikami MUKS Jantar Kalisz. Kolejnym przeciwnikiem będzie MUKS Amber Kalisz, a mecz odbędzie się w sobotę 19.10.2019 r. w sali sportowej w Malanowie.

MUKS JANTAR Kalisz - MKS Malanów 0:3 (21:25, 17:25, 20:25)

Skład MKS: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Łukasz Adamek, Artur Pacześny, Mateusz Frątczak, Hubert Przybyła, Krzysztof Gruszczyński oraz Bartosz Nowicki, Waldemar Urbaniak, Wiktor Ignaszak, Paweł Misiak, Dawid Urbanowski

MK


Pozostałe aktualności