Dziś jest wtorek, 28.09.2021, imieniny Luby, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Wygrana z Salos Ostrów po zaciętej walce

Wygrana z Salos Ostrów po zaciętej walce

IMG_20200111_170225

Zwycięstwem MKS 3:1 zakończył się mecz MKS Malanów - Salos SL Ostrów Wielkopolski w ramach III ligi WZPS. Mecz był bardzo wyrównany o czym świadczą wyniki poszczególnych setów. Zwycięstwo za trzy punkty pozwala realnie myśleć o awansie w tabeli i walczyć o jak najwyższe miejsce na zakończenie sezonu. Kolejny mecz już w sobotę 18.01.2020 r. W meczu wyjazdowym naszym przeciwnikiem będzie wicelider tabeli TG Sokół Kępno.

MKS Malanów - Salos SL Ostrów Wlkp. 3:1 (25:23, 25:20, 27:29, 25:23)

Skład MKS: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Hubert Przybyła, Mateusz Frątczak, Artur Pacześny, Wiktor Marciniak, Łukasz Adamek oraz Bartosz Nowicki, Wiktor Ignaszak, Waldemar Urbaniak, Dawid Urbanowski

MK


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności