Dziś jest wtorek, 28.09.2021, imieniny Luby, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » III miejsce na turnieju w Uniejowie

III miejsce na turnieju w Uniejowie

78699160_1390609117783935_3256743971069624320_o

W sobotę 30 listopada 2019 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Uniejowie odbył się Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Do sportowej rywalizacji stanęło 9 drużyn: MARS ŁĘCZYCA, STARE MIASTO, CERTO KOŁO, MKS MALANÓW, BIOEDEN ŁÓDŹ, LJECIM, ZADZIM, WITONIA, AUTOCENTRUM LIS KALISZ.
Drużyny reprezentowały bardzo wysoki poziom. Po zaciętych finałowych rozgrywkach IV miejsce wywalczyła drużyna Autocentrum Lis Kalisz, III miejsce MKS Malanów, II miejsce Stare Miasto a turniej wygrała drużyna Bioeden Łódź. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach i zaangażowanie. Wszystkie drużyny grające w turnieju otrzymały dyplomy a zwycięscy puchary.
Organizatorzy: Urząd Miasta w Uniejowie, PGK „TERMY UNIEJÓW”,Szkoła Podstawowa w Uniejowie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie – koordynator turnieju.

Skład MKS Malanów: Mateusz Filipowicz, Waldemar Urbaniak, Mateusz Frątczak, Konrad Olczak, Paweł Misiak, Łukasz Adamek, Mateusz Olczak

MK


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności