Dziś jest wtorek, 28.09.2021, imieniny Luby, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » III miejsce na turnieju w Słupcy

III miejsce na turnieju w Słupcy

20190407_171906

7 kwietnia w hali MOSiR rozegrano XLIII Regionalny Turniej Piłki Siatkowej w dwóch kategoriach wiekowych. Turniej otworzyli dyrektor MOSiR Beata Nadgrodkiewicz i prezes SPS Słupca Michał Ziemski. W kat. open udział wzięła drużyna MKS Malanów. Po bardzo zaciętych meczach, które wielokrotnie kończyły się w tie-breaku MKS ostatecznie zajął III miejsce. Puchary i dyplomy wręczał v-ce Burmistrz Miasta Słupcy Jacek Szczap i dyrektor MOSiR Beata Nadgrodkiewicz.

Skład MKS: Przemysław Tygielski, Łukasz Klimek, Bartosz Tomczyk, Artur Pacześny, Łukasz Adamek, Mateusz Frątczak, Dawid Urbanowski, Krzysztof Gruszczyński, Robert Niestrata, Hubert Przybyła, Bartosz Nowicki

Klasyfikacja końcowa:

1. Robaczek i Spółka – puchar Burmistrza Miasta Słupca
2. Coolsquad – puchar MOSiR Słupca
3. MKS Malanów – puchar SPS Słupca
4. Witkowo
5-6. AZS Malina Poznań, Piguła i Spółka Kościelno
7-9. Milesza Targowa Górka, Biołe Pympki Słupca, Sami Swoje Słupca
10. SPS Junior Słupca

MK

zdjęcia: MOSiR Słupca

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności