Dziś jest niedziela, 19.01.2020, imieniny Henryka, Mariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » SPS pokonany! Wygrana MKS!

SPS pokonany! Wygrana MKS!

SPS pokonany! Wygrana MKS!

Siatkarze MKS Malanów pokonali SPS Konspol Słupca 3:0 w ramach rozgrywek III ligi. Dzięki tej wygranej MKS przełamał serię porażek i awansował na szóste miejsce w tabeli, które gwarantuje udział w fazie play-off rozgrywek III ligi. A już w sobotę w hali sportowej w Turku kolejny mecz. Tym razem w meczu wyjazdowym naszym rywalem będzie UKS Piątka Turek. Czas na II derby powiatu w tym sezonie!!!.

MKS Malanów -SPS KONSPOL SŁUPCA 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

Skład: Krzysztof Gruszczyński, Bartosz Tomczyk, Łukasz Adamek, Artur Pacześny, Robert Niestrata, Mateusz Frątczak, Łukasz Klimek, Szymon Pacześny, Dawid Urbanowski oraz Bartosz Nowicki. Trener Krzysztof Głodowski

MK


Pozostałe aktualności