Dziś jest niedziela, 13.10.2019, imieniny Edwarda, Geralda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie wspiera MKS Malanów

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie wspiera MKS Malanów

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie wspiera MKS Malanów

W piątek 12 października 2018 r. w siedzibie Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie odbyło się oficjalne przekazanie piłek meczowych dla zawodników drużyny MKS Malanów. Przekazania dokonał Prezes RBS w Malanowie Pan Jan Tygielski. W imieniu klubu na spotkanie przybyli: Bartosz Nowicki – prezes, Mateusz Kurzawa – wiceprezes oraz Krzysztof Głodowski – trener. W podziękowaniu za ufundowany sprzęt sportowy przekazaliśmy na ręce Prezesa RBS w Malanowie przygotowane na tą okoliczność pisemne podziękowanie. Za okazywane wsparcie serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

MK


Pozostałe aktualności