Dziś jest niedziela, 24.03.2019, imieniny Gabriela, Marka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Pierwszy sezon MKS-u w Regionalnej Lidze Piłki Siatkowej w Słupcy

Pierwszy sezon MKS-u w Regionalnej Lidze Piłki Siatkowej w Słupcy

Pierwszy sezon MKS-u w Regionalnej Lidze Piłki Siatkowej w Słupcy

Po wielu latach gry w Kaliskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki nadszedł czas na zmiany. W niedzielę 29.10.2017 r. MKS Malanów rozegra pierwsze mecze w Regionalnej Lidze Piłki Siatkowej w Słupcy. Oprócz MKS-u do ligi zgłosiło się 7 drużyn: Biołe Pymki Słupca, Minutka Team Konin, Coolsquad, Incognito Team Rzgów, Gmina Słupca, Sami Swoje Słupca, Od jutra… Słupca. Wszystkie spotkania rozgrywane będą w hali MOSiR w Słupcy w/g terminarza dostarczonego zespołom. Pierwsza kolejka odbędzie się 29.10.2017 r. godz. 15:00. Mamy nadzieję, że była to dobra zmiana i dostarczymy kibicom wielu emocji i odniesiemy kolejny sukces.

I KOLEJKA: 29.10.2017 r.

godz:15:00
Boisko A: Biołe Pympki – Od jutra …
Boisko B: Minutka Team – Sami Swoje
Boisko C: Coolsquad – Gmina Słupca

godz:15:40
Boisko A: MKS Malanów – Incognito Team
Boisko B: Biołe Pympki – Sami Swoje
Boisko C: Od jutra … – Gmina Słupca

godz:16:20
Boisko A: Minutka Team Konin – Incognito Team
Boisko B: Coolsquad – MKS Malanów
Boisko C: Biołe Pympki – Gmina Słupca

godz:17:00
Boisko A: Sami Swoje – Incognito Team
Boisko B: Od jutra … – MKS Malanów
Boisko C: Minutka Team – Coolsquad

MK


Pozostałe aktualności