Dziś jest niedziela, 13.10.2019, imieniny Edwarda, Geralda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Pechowa porażka na początek

Pechowa porażka na początek

Pechowa porażka na początek

Porażką 0:3 zakończył się pierwszy mecz MKS Malanów w debiutanckim sezonie w III lidze WZPS. Wynik można uznać za pechowy, ponieważ w każdym z setów było blisko wygranej, jednak lepszą skuteczność w kocówkach setów pokazali gospodarze UKS 9 Leszno. W kolejnym meczu rywalem naszej drużyny będzie SALOS SL Ostrów Wlkp. Mecz odbędzie się w sobotę 06.10.2018 r. o godz. 17:00 w sali sportowej w Malanowie. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!

UKS 9 Leczno - MKS Malanów 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)

Skład MKS: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Hubert Przybyła, Szymon Pacześny, Artur Pacześny, Robert Niestrata, Krzysztof Gruszczyński, Bartosz Nowicki, Mateusz Frątczak oraz Dawid Urbanowski. Trener: Krzysztof Głodowski

MK


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności