Dziś jest niedziela, 24.03.2019, imieniny Gabriela, Marka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » MKS niepokonany w Uniejowie. Kolejna wygrana w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka

MKS niepokonany w Uniejowie. Kolejna wygrana w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka

MKS niepokonany w Uniejowie. Kolejna wygrana w Halowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka

W sobotę 4 marca 2018 r. w Uniejowie rozegrany został 18. Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. W meczu finałowym spotkały się drużyny MKS Malanów i Wirtualnych Zryw Dąbie. Po zaciętej rozgrywce 2:1 wygrał zespół z Malanowa. 

Dla zawodników z Malanowa to kolejne zwycięstwo w Uniejowie. W ostatnim turnieju, który rozgrywany był w listopadzie ubiegłego roku, zespół MKS-u również okazał się najlepszy i pokonał w finałowym meczu drużynę Certo-Stal Koło 2:1. W sobotnich zawodach rozgrywanych w hali przy Szkole Podstawowej w Uniejowie wzięło udział 9 drużyn: Drink Team Kalisz, Ksiezyc.pl Zduńska Wola, Nadir Poddębice, Parafialny Klub Sportowy Legion św. Katarzyny Skalmierzyce, Poddębice i okolice, Victoria Zadzim, Wirtualni Zryw Dąbie, Iskra Wieluń i MKS Malanów. Warto dodać, że drużyna Victorii Zadzim to jedyny zespół, który bierze udział w turniejach poświęconych pamięci zmarłego tragicznie Zbyszka Dominiaka od samego początku istnienia rozgrywek. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna Wirtualni Zryw Dąbie, trzecie Poddębice i okolice. Zawodnicy z Poddębic w meczu o ostatnie miejsce na podium wygrali z Ksiezyc.pl Zduńska Wola 2:1.

Skład MKS Malanów: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Łukasz Klimek, Mateusz Frątczak, Konrad Olczak, Mateusz Olczak, Artur Pacześny, Łukasz Adamek oraz Robert Niestrata

uniejow.net
MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności