Dziś jest czwartek, 09.04.2020, imieniny Mai, Dymitra
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » MKS Malanów wygrywa Turniej o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn

MKS Malanów wygrywa Turniej o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn

MKS Malanów wygrywa Turniej o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn

W sobotę 14.12.2019 r. na sali sportowej w Kawęczynie MKS Malanów wystartował w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn. W pierwszej fazie turnieju MKS trafił do grupy z drużynami Tornio Turek oraz Wincakt Elektro Lisków. MKS odniósł dwa zwycięstwa 2:0 i z pierwszego miejsca awansował do finału, w którym zmierzył się z zespołem FC Bateria Jeziorsko. Finał również rozstrzygnął na swoją korzyść wygrywając 2:0 i po raz kolejny wygrał turniej o Puchar Wójta Gminy Kawęczyn. Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) wybrano zawodnika MKS Malanów - Mateusza Filipowicza.

Skład MKS Malanów: Mateusz Filipowicz, Bartosz Tomczyk, Waldemar Urbaniak, Hubert Przybyła, Mateusz Olczak, Szymon Dawid, Mateusz Frątczak, Łukasz Adamek, Paweł Misiak, Artur Pacześny.

MK

zdjęcia: iTurek.net

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności