Dziś jest sobota, 21.10.2017, imieniny Urszuli, Hilarego
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » MKS Malanów w 1/2 finału Kaliskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki 2016/2017

MKS Malanów w 1/2 finału Kaliskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki 2016/2017

W niedzielę 05.03.2016 r. w OSRiR w Kaliszu rozegrano drugi mecz ćwierćfinałowy Kaliskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Po zeszłotygodniowym pewnym zwycięstwie MKS Malanów do rewanżu przystępował w roli faworyta. Po łatwym zwycięstwie w pierwszym meczu 3:0, drugi mecz dostarczył wielu emocji. Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszej drużyny ponieważ pierwsze dwa sety zakończyły się porażką. Mobilizacja naszych zawodników sprawiła, że z minuty na minutę gra wyglądała coraz lepiej. Ostatecznie nasz zespół wygrał trzy kolejne sety, a cały mecz 2:3. Było to drugie zwycięstwo w rywalizacji ćwierćfinałowej, co dało MKS-owi awans do półfinału tych rozgrywek. Kolejnym rywalem, tym razem w 1/2 finału będzie Liskowiak Lisków. Pierwszy mecz w niedzielę 19.03.2017 r. o godz. 11:00 w sali sportowej w Malanowie. Podobnie jak we wcześniejszej fazie rywalizacja toczy się do dwóch wygranych meczów. Zwycięzca tego pojedynku powalczy o mistrzostwo ligi sezonu 2016/2017, natomiast przegrany o miejsce na podium.

Autocentrum Kalisz - MKS Malanów 2:3 (25:19,25:20,20:25,20:25,11:15)
stan rywalizacji: 2:0 dla MKS

Skład MKS: Przemysław Tygielski, Krzysztof Głodowski, Mateusz Frątczak, Waldemar Urbaniak, Artur Pacześny, Bartosz Tomczyk oraz Krzysztof Gruszczyński (libero)