Dziś jest niedziela, 19.01.2020, imieniny Henryka, Mariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Minimalna porażka z Sokołem

Minimalna porażka z Sokołem

Minimalna porażka z Sokołem

Minimalnej porażki 2:3 doznali siatkarze MKS Malanów w meczu III ligi z TG Sokół Kępno. Mecz rozegrany został w sobotę 15.12.2018 r. w sali sportowej w Malanowie. Kolejny mecz nasi siatkarze rozegrają dopiero drugiego lutego z drużyną LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza.

MKS Malanów -TG SOKÓŁ Kępno 2:3 (16:25, 25:23, 25:19, 17:25, 12:15)

Skład: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Łukasz Adamek, Robert Niestrata, Mateusz Frątczak, Łukasz Klimek, Krzysztof Gruszczyński, Waldemar Urbaniak, Bartosz Nowicki, Dawid Urbanowski, Wiktor Ignaszak oraz Hubert Przybyła. Trener Krzysztof Głodowski

MK


Pozostałe aktualności