Dziś jest czwartek, 20.09.2018, imieniny Eustachego, Filipiny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » III miejsce w półfinale Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady Mieszkańców Wsi

III miejsce w półfinale Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady Mieszkańców Wsi

III miejsce w półfinale Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady Mieszkańców Wsi

W niedzielę 26.02.2017 r. w sali sportowej w Kleczewie odbyły się eliminacje półfinałowe w grach zespołowych Zimowej Wielkopolskiej Spartakiady Mieszkańców Wsi (mistrzostwa rejonu). Podobnie jak w latach ubiegłych reprezentantem Powiatu Tureckiego w piłce siatkowej był MKS Malanów. Udział naszej drużyny na tym szczeblu rozgrywek był możliwy dzięki wygraniu eliminacji powiatowych, które odbyły się 03.12.2016 r. w Malanowie. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: MKS Malanów, Wilki Wilczyn, Krispol Września oraz KTPS Krotoszyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Po rozegraniu wszystkich, bardzo zaciętych meczach MKS ostatecznie zajął III miejsce.

Wyniki MKS Malanów:

MKS Malanów – Krispol Września 1:2
MKS Malanów – KTPS Krotoszyn 2:0
MKS Malanów – Wilki Wilczyn 0:2

Skład MKS Malanów: Krzysztof Gruszczyński, Bartosz Tomczyk, Artur Pacześny , Mateusz Frątczak, Łukasz Klimek, Przemysław Tygielski, Waldemar Urbaniak, Bartosz Niestrata, Krzysztof Głodowski

MK


Pozostałe aktualności