Dziś jest niedziela, 24.03.2019, imieniny Gabriela, Marka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » III kolejka RLPS za nami

III kolejka RLPS za nami

III kolejka RLPS za nami

Nowy rok dla MKS Malanów rozpoczął się bardzo udanie. W niedzielę 07.01.2018 r. podczas III kolejki Regionalnej Lidze Piłki Siatkowej MKS Malanów odniósł komplet trzech zwycięstw pokonując kolejno: Sami Swoje Słupca, Incognito Team Rzgów oraz Coolsquad. Po trzech kolejkach MKS zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając tyle samo punktów, co drugi zespół Minutka Team Konin oraz traci sześć punktów do liderującego zespołu Biołe Pymki Słupca.

Wyniki MKS w III kolejce RLPS:
MKS Malanów – Sami Swoje Słupca 2:1 (25:16, 31:33, 15:13)
MKS Malanów – Incognito Team 2:0 (25:20, 29:27)
Coolsquad – MKS Malanów 0:2 (17:25, 21:25)

Skład: Przemysław Tygielski, Waldemar Urbaniak, Mateusz Frątczak, Bartosz Tomczyk, Robert Niestrata, Artur Pacześny, Krzysztof Gruszczyński, Krzysztof Głodowski, Mateusz Olczak

MK


Pozostałe aktualności