Dziś jest niedziela, 13.10.2019, imieniny Edwarda, Geralda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Historyczna wygrana w III lidze!!!

Historyczna wygrana w III lidze!!!

Historyczna wygrana w III lidze!!!

Pierwsze zwycięstwo na trzecioligowych parkietach odnieśli siatkarze MKS Malanów. W sobotnie popołudnie w meczy wyjazdowym naszym przeciwnikiem naszej drużyny był SPS KONSPOL Słupca. Po bardzo zaciętym i pięciosetowym spotkaniu zwycięstwo odnieśli siatkarze z Malanowa 3:2. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoliło awansować naszej drużynie na 5 miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk przed kolejnym pojedynkiem, którym będą derby powiatu tureckiego. Ten mecz już w piątek 19.10.2018 r. o godz. 19:00 w sali sportowej w Malanowie. Serdecznie zapraszamy!!!

SPS KONSPOL Słupca - MKS Malanów 2:3 (22:25, 25:21, 14:25, 25:21, 10:15)

Skład: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Łukasz Klimek, Mateusz Frątczak, Robert Niestrata, Artur Pacześny, Krzysztof Gruszczyński, Bartosz Nowicki, Hubert Przybyła, Dawid Urbanowski. Trener: Krzysztof Głodowski

Dziękujemy za wsparcie: Gminie Malanów, RBS Malanów, PPHU Jerzy Kubacki, EverMed, Idziak Trans

MK

Zdjęcia: TwojaSłupca.pl


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności