Dziś jest niedziela, 19.01.2020, imieniny Henryka, Mariusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Dramatyczny mecz z mistrzem bez happy endu

Dramatyczny mecz z mistrzem bez happy endu

Dramatyczny mecz z mistrzem bez happy endu

Zacięta walka, wielkie serce do walki nie wystarczyły, aby wygrać z mistrzem III ligi w sezonie 2017/2018 LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Pierwsze dwa sety po grze na przewagi 26:24 wygrała drużyna gości. Trzeci set to już zdecydowana przewaga drużyny z Osieczy, która wygrała tego seta 25:16. Był to mecz w ramach III ligi. A już w sobotę 17.11.2018 r. rozpoczynamy rundę rewanżową. O godz. 17:00 w sali sportowej w Malanowie odbędzie się mecz MKS Malanów - UKS 9 Leszno. Serdecznie zapraszamy.

MKS Malanów - LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3:0 (24:26, 24:26, 16:25)

Skład: Bartosz Tomczyk, Szymon Pacześny, Łukasz Klimek, Mateusz Frątczak, Artur Pacześny, Łukasz Adamek, Krzysztof Gruszczyński, Dawid Urbanowski, Wiktor Ignaszak, Hubert Przybyła, Bartosz Nowicki. Trener: Krzysztof Głodowski

MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności