Dziś jest niedziela, 13.10.2019, imieniny Edwarda, Geralda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Dramatyczny mecz bez happy endu

Dramatyczny mecz bez happy endu

Dramatyczny mecz bez happy endu

Pierwszy mecz w roli gospodarza w III  lidze dostarczył wielu niezapomnianych chwil i emocji. MKS Malanów po pięciosetowej walce niestety przegrał po dramatycznym tie-breaku 2:3 z drużyną SALOS SL Ostrów Wielkopolski. W meczu tym można było zauważyć że MKS na trzecioligowych parkietach nie stoi na straconej pozycji, a pierwsza wygrana jest tylko kwestią czasu. MKS Malanów w tym meczy wystąpił w składzie:Przemysław Tygielski, Waldemar Urbaniak, Hubert Przybyła, Szymon Pacześny, Artur Pacześny, Robert Niestrata, Mateusz Olczak, Bartosz Nowicki, Mateusz Frątczak oraz Dawid Urbanowski. Trener: Krzysztof Głodowski

MKS Malanów - SALOS SL Ostrów Wielkopolski 2:3 (16:25, 25:23, 21:25, 25:18, 11:15)

Największe podziękowania należą się kibicom, którzy nas wspierali. Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne mecze !!!

Dziękujemy za wsparcie: Gminie Malanów, RBS Malanów, PPHU Jerzy Kubacki, EverMed, Idziak Trans

MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności