Dziś jest niedziela, 13.10.2019, imieniny Edwarda, Geralda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Młodzieżowy Klub Siatkarski » Aktualności » Derby nie dla nas

Derby nie dla nas

Derby nie dla nas

Niestety porażki 1:3 doznali siatkarze MKS Malanów w derbowym spotkaniu z UKS Piątka Turek w ramach III ligi gr.II. Siatkarze MKS-u pokazali charakter i walczyli do końca ale po raz kolejny nie mieli szczęścia w końcówkach poszczególnych setów przegrywając na przewagi. Kolejny mecz w sobotę 27.10.2018 r. o godz. 18:00 w Kępnie.

MKS Malanów - UKS Piątka Turek 1:3 (19:25, 28:30, 25:22, 23:25)

Skład: Przemysław Tygielski, Bartosz Tomczyk, Artur Pacześny, Robert Niestrata, Łukasz Klimek, Mateusz Frątczak, Krzysztof Gruszczyński, Bartosz Nowicki, Dawid Urbanowski, Wiktor Ignaszak, Szymon Pacześny, Hubert Przybyła, Mateusz Olczak, Łukasz Adamek. Trener: Krzysztof Głodowski

PS. Podziękowanie dla kibiców za wspaniały doping!

Dziękujemy za wsparcie: Gminie Malanów, RBS Malanów, PPHU Jerzy Kubacki, EverMed, Idziak Trans

MK

Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności